O nas

O nas

Gustownie, oryginalnie, inspirująco, a jednocześnie wygodnie i bezpiecznie. Tym jednym zdaniem możemy właściwie zakończyć opis naszej firmy. Lecz jesteśmy entuzjastami, uwielbiamy naszą pracę oraz lubimy się dzielić, więc opowiemy Ci o nas trochę więcej.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą nieszablonowych produktów wyposażenia wnętrz. Naszą pasją jest aranżacja przestrzeni w niecodziennym stylu, stąd też pomysł na takowy biznes. Nasze zamiłowanie do pięknego designu nie gaśnie, dlatego wciąż chcemy się rozwijać i dążyć do rozbudowy naszej firmy.

Nasza historia

Nazywam się Piotr Mazur i jestem właścicielem firmy Home Space Industrial. Przy etapie budowy wymarzonego domu, razem z żoną stwierdziliśmy, że rozwiązania, które oferują firmy meblarskie, jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz nie satysfakcjonują nas.

Podczas szukania nieszablonowych rozwiązań narodził się pomysł na założenie własnej firmy, z ekskluzywnym i oryginalnym asortymentem. W taki właśnie sposób narodziła się firma Home Space Industrial.

Gdzie jesteśmy?

Sklep internetowy Home Space Industrial funkcjonuje od 2022 roku. Nasz magazyn znajduje się w Kielcach. Być może w przyszłości pomyślimy o stacjonarnym sklepie – kto wie?

Co oferujemy naszym klientom?

Naszym klientom oferujemy przede wszystkim wysokiej jakości wykonania produkty, których nie znajdą na ogólnodostępnym rynku meblarskim. Nasze dodatki do domu stworzone są dla najbardziej wymagających osób, które poszukują nietuzinkowych rozwiązań do swoich wnętrz.

Starannie dobieramy produkty tak, aby każdy klient był zadowolony. Posiadamy oryginalną ofertę produktów wyposażenia wnętrz. Znajdziecie u nas dekoracje do domu oraz oświetlenie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz nietuzinkowe stojaki na wino, lampy stołowe oraz płaskorzeźby. Stawiamy przede wszystkim na produkty, które wyróżniają się swoją aparycją.

Klient na pierwszym miejscu

Naszym podstawowym założeniem, które przyjęliśmy od początku działalności, jest nie tylko sprzedaż wysokiej jakości produktów wyposażenia wnętrz, ale również obsługa klienta na wysokim poziomie.

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupów miał gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości naszych towarów oraz przechowywania powierzonych nam danych osobowych. Dbamy o to, aby każdy klient był zadowolony z zakupów w naszym sklepie internetowym.

Współpracujemy z najlepszymi producentami z branży wyposażenia wnętrz, dlatego w naszym sklepie znajdziesz oryginalne i wyjątkowe produkty. Nieustannie wzbogacamy swoją wiedzę tak, aby każdy klient był zadowolony ze świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy zawsze otwarci na kontakt z klientem. Rozwiążemy wspólnie każdy problem, który pojawi się na drodze zakupu. Możecie nam zaufać – gwarantujemy profesjonalność oraz stały kontakt.

 

5% na wszystkie produkty z kategorii świece do 16.11.2022 roku
This is default text for notification bar