Obrazy

Odkryj ponadczasowe piękno postarzanych obrazów

Obrazy malowane ma blasze potrafią nadać wnętrzom wyjątkowy klimat retro. Dzięki wykorzystaniu wystających elementów obrazy nabierają efektu przestrzenności, przez co są jeszcze bardziej interesujące dla oka. Obraz 3D malowany na blasze stanowi również alternatywę dla klasycznych, przepełnionych elegancją i wyniosłością, obrazów. Ich styl oraz wykorzystane barwy nadają im charakter przywołujący na myśl plakaty strojące ściany barów w amerykańskich filmach.

Postarzany obraz sposobem na nowy wygląd wnętrz

Jeśli znudził Ci się dotychczasowy wygląd Twoich wnętrz, ale nie chcesz przeprowadzać generalnego remontu, dodaj obraz, który przełamuje schematy, a swój unikatowy charakter zawdzięcza naturalnej rdzy. Nadaj swojej przestrzeni życiowej odrobinę uroku dzięki naszym unikalnym obrazom z blachy o charakterze plakatu. Z efektem 3D i postarzonym wyglądem, te obrazy pomogą stworzyć w Twoim domu wyjątkową atmosferę, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

Obraz postarzany — doskonały pomysł na niebanalny prezent

Trójwymiarowy obraz w stylu retro to doskonała propozycja na niezapomniany prezent, w szczególności dla osób, które cenią sobie oryginalność i ponadczasowy charakter przedmiotów. Dzięki jego niepowtarzalności możesz mieć pewność, że we wnętrzu, w którym zostanie zawieszony, będzie stanowił centralny punkt przyciągający uwagę gości. Obraz nie potrzebuje ramy, stanowi kompletne dzieło sam w sobie, jest gotowy do zawieszenia na ścianie od razu po zakupie.