...
Koszt
Kurier – 14,99 zł dla zamówień poniżej 1499 zł.
Odbiór osobisty – 0,00 zł. 
 

Zamówienia powyżej 1499 zł dostawa gratis.

Zamówienia są wysyłane różnymi firmami kurierskimi dobieranymi w zależności od specyfikacji przesyłanych produktów.

Odbiór osobisty jest możliwy w siedzibie firmy w dni robocze w godz. 9-16 po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej, że zamówienie jest gotowe do odbioru.

Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych – jeśli produkt znajduje się na magazynie.  W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem
 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie – czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej – o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

FORMY PŁATNOŚCI
Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Przelewem online

Płatności PayNow

 

mastercard visa
mbank logo paynow mass rgb 01
5% na wszystkie produkty z kategorii sztuka do 31.09.2023!
This is default text for notification bar
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.