Święta Bożego Narodzenia 2022 – grudzień czas przygotowań

Święta Bożego Narodzenia 2022 – grudzień czas przygotowań

Święta bożego narodzenia

Table of Contents

Święta…początek grudnia to okres, w którym do Bożego Narodzenia pozostało już niewiele czasu, na wystawach sklepowych, w galeriach handlowych już panuje nastrój Świąt. W każdym sklepie słychać już Last Christmas, można kupić ozdoby świąteczne czy choinki, to znak, że przygotowania do Świąt czas zacząć. Święta Bożego Narodzenia są czasem, który każdy chce spędzić z rodziną przy wspólnej wieczerzy i śpiewaniu kolęd. To wyjątkowy czas, ale klimat świąt nie tworzy się sam, czasami trzeba się nad nim napracować. Podczas Świąt chcemy otaczać się pięknymi przedmiotami, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę dzięki, której Twój dom nabierze ciepła i przytulności. Zapach świeżej choinki i ciastek korzennych, pyszne potrawy, ciepło rodzinnego domu, chcemy, aby ten czas trwał jak najdłużej. Stwórz idealne dekoracje świąteczne i zatrzymaj Święta na dłużej.

Pięknie przystrojone drzewko

Drzewko świąteczne ma początek swojej historii w Alzacji, gdzie głównymi dekoracjami choinki były papierowe ozdoby i jabłka, które miały symbolizować rajskie drzewo.

Do Polski choinka przywędrowała z Niemiec w czasie zaborów i na początku była tylko gałązkami jodły podwieszonymi pod sufitem ubranymi w ozdoby.

Dzisiaj nie można sobie wyobrazić Świąt bez przepięknie ubranej choinki. Mamy dla Was piękne złote i srebrne bombki.

W naszym sklepie znajdziesz też tradycyjne, szklane bombki takie jak BOMBKA SZKL.DUTTON , BOMBKA SZKLANA GIO czy BOMBKA SZKLANA PANORA, w eleganckich, klasycznych kolorach, będące nawiązaniem do bombek, które pamiętamy z dzieciństwa i naszych rodzinnych domów. Znajdziesz także produkty dla osób szukających czegoś bardziej innowacyjnego- BOMBKA SZKLANA NA SZNURZE BATIK, możesz je użyć zarówno do powieszenia na choince, jak i również stworzyć z nich samodzielną dekorację wieszając w przejściu czy na oknie.

Zadbaj o dekoracje okien i drzwi

Idąc wieczorami na spacer w okresie świątecznym, często spoglądamy w okna mijanych domów. W większości z nich są widoczne kolorowe światełka choinek, ale w niektórych oknach stworzone są krajobrazy, które chcą przekazać nam swoją historię.

Stwórz swoją historię i przekaż ją innym za pomocą dekoracji drzwi i okien, wykorzystaj do tego nasze figurki samochodów, dostępne w dwóch kolorach zielonym i bordowym. Do wykonania dekoracji możesz też z powodzeniem użyć złotej lub drewnianej figurki choinki, którą możesz znaleźć w naszym sklepie.

Zadbaj także, by Twoje kwiatki nabrały świątecznego blasku dzięki przepięknym czerwonym osłonkom.

Kolacja wigilijna przy blasku świec

W każdym regionie Polski są inne zwyczaje świąteczne i inne tradycyjne dania znajdujące się na wigilijnym stole. Jedna jednak cecha łączy wszystkie wieczerze wigilijne w całej Polsce. To pięknie nakryty stół z odświętną zastawą i dekoracjami.

Aby dodać blasku kolacji wigilijnej, skorzystaj z naszych świeczników, które znajdziesz w stylu vintage – ŚWIECZNIK METALOWY ESTILO ZŁOTY, jak również nieco ekstrawaganckim i nowoczesnym – ŚWIECZNIK TOZZI 5-RAMIENN. Nadadzą one wyjątkowy wygląd Twojemu stołowi w ten świąteczny wieczór. Idealnym dodatkiem będą też nasze wazony, do których możesz wstawić żywe gałązki jodły lub zrobić stroik z wykorzystaniem girlandy ze złoto-miedzianych liści.

Już dziś kup dekoracje do swojego domu.

Idealnych prezentów świątecznych nie trzeba długo szukać

Boże narodzenie to czas, w którym obdarowujemy najbliższych prezentami. Jeśli szukasz oryginalnych dekoracji do domów, które mógłbyś ofiarować swoim bliskim, to dobrze trafiłeś/trafiłaś. Znajdziesz tu najpiękniejsze podarunki, które pomogą Twoim bliskim stworzyć ekskluzywne i klimatyczne wystroje wnętrz.

Zadbaliśmy o to, by nasze produkty były wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dlatego możesz być pewien/pewna, że Twój prezent będzie długo cieszył tych, którym go wręczysz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8% na wszystkie produkty z kategorii sztuka do 31.03.2023 roku!
This is default text for notification bar