Świece sojowe - 120ml

Dlaczego warto wybrać świece sojowe ?

Najważniejszą zaletą tych świec jest to, że są one przyjazne i bezpieczne dla środowiska. Po spaleniu łatwo się ich pozbyć, ponieważ są w pełni biodegradowalne. W odróżnieniu od parafiny, z której wytwarzane są tradycyjne świeczki zapachowe nie emituje podczas spalania sadzy oraz niebezpiecznych chemikaliów, które mogą powodować poważne choroby. Świece sojowe nie topią się, a więc nie szkodzą środowisku. Palą się dłużej niż zwykłe świece parafinowe, więc starczają na dłużej po zakupie. Ponadto spalają się równomiernie od ścianek naczynia, wytwarzając wyszukany i elegancki wygląd przez cały czas. Wosk sojowy topi się w dużo niższej temperaturze i nie stwarza niebezpieczeństwa poparzenia. Soja to naturalny produkt. W przeciwieństwie do innych wosków do świec, wosk sojowy dobrze reaguje z olejkami zapachowymi, dzięki czemu powstaje mocniejszy zapach, który jest przyjemny i nie przytłacza podczas palenia się świecy. Jeśli dojdzie do rozlania wosku, można je szybko i łatwo zetrzeć wodą z odrobiną mydła.

Świece Sojowe – idealny pomysł na prezent

Świece sojowe to jedne z najwspanialszych prezentów, jakie można podarować. Są zdecydowanie lepsze od tradycyjnych świec parafinowych, których szkodliwość została potwierdzona licznymi badaniami. Świece sojowe stanowią wspaniałe tło dla każdego modnego wnętrza i wspaniały prezent dla każdego, niezależnie od płci. To idealne prezenty dla kobiet, matek, dziewczyn i chłopaków! Możesz również spersonalizować świecę korzystając z naszej usługi personalizacji, aby był to prezent zgodny z preferencjami osoby obdarowanej.

Jak palić świece sojowe?

Podczas spalania świec sojowych należy przestrzegać kilku podstawowych wytycznych, aby mieć pewność, że będą one trwały jak najdłużej. Przede wszystkim należy upewnić się, że wosk jest całkowicie rozpuszczony na całej powierzchni przed spaleniem. Należy również pamiętać, że wosk musi być całkowicie rozpuszczony przed pierwszym zapaleniem. Świeca nie powinna palić się krócej niż 3 godziny. Kiedy świeca jest używana po raz pierwszy, wosk rozpuści się tylko w miejscu, w którym został rozpuszczony po raz pierwszy, co zapewni, że świeca będzie się palić równomiernie i będzie zawierać trochę wosku, który nie został zużyty. Należy również unikać palenia świecy dłużej niż 4 godziny na raz, ponieważ spowoduje to równomierne uwalnianie olejku zapachowego. Przed zapaleniem należy również skrócić knot do 1 cm, aby płomień był równomierny.
Najlepiej jest pozostawić świecę w temperaturze pokojowej i z dala od bezpośredniego światła słonecznego, gdy nie jest używana. Pomoże to zachować wszystkie jej właściwości i pozwoli Ci cieszyć się nią przez długi czas. Podczas palenia trzymaj swoją świecę z dala od kont, przeciągów, dzieci i zwierząt.