...

Kartki ręcznie malowane akwarelą

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kartki okolicznościowe, ręcznie malowane

Kartka okolicznościowa to miły dodatek do prezentu czy to na imieniny, czy na urodziny, czy z powodu innej wyjątkowej okoliczności. Kartki okolicznościowe są sposobnością, by wyrazić swoją troskę, wdzięczność, czy po prostu przekazać, że życzy się komuś jak najlepiej. Ile ludzi tyle gustów, czasami trudno jest trafić na odpowiednią kartkę, która spodoba się osobie obdarowywanej. Jeśli Twoja znajoma, bądź znajomy lubi sztukę, obrazy malowane akwarelą to doskonałym wyborem może okazać się kartka okolicznościowa handmade dostępna w naszym sklepie. Tradycja wręczania sobie kartek na przeróżne okazje jest warta podtrzymywania, kartka z wypisanymi, szczerymi życzeniami to pamiątka, czasami warta zachowania na całe życie.

Czym wyróżniają się kartki malowane ręcznie w HSI

HSI Home nie jest zwykłym sklepem z kartkami okolicznościowymi. Znajdziesz u nas wyjątkowe przedmioty z duszą idealnie nadające się na prezent. Dopełnieniem prezentu może okazać się kartka okolicznościowa ręcznie malowana akwarelą. Charakteryzują się one zupełnie inną jakością niż kartki okolicznościowe dostępne w zwykłym sklepie. Ekologiczne tworzywo, prostota, minimalistyczny, elegancki styl to tylko niektóre cechy, które wyróżniają te kartki. Te delikatne kartki są jednocześnie efektowne i przyciągające uwagę swoją prostotą. A przede wszystkim uniwersalne.

Jak dokładnie wyglądają nasze kartki malowane akwarelą?

Kartki dostępne w naszym sklepie są w 100% wykonywane ręcznie, dlatego każda z nich jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Wykonane są z wysokiej jakości papieru Fabriano o wadze 300 g. Wewnątrz kartki okolicznościowej nie ma umieszczonych gotowych życzeń, po to, abyś mógł napisać je prosto z serca. Dzięki temu zabiegowi zakupioną u nas kartkę możesz wykorzystać, wręczając prezent na różne okazje, jest uniwersalna. Do kartki dołączona jest koperta stworzona z ekologicznego papieru typu Kraft, co z pewnością docenią wszyscy miłośnicy dbania o naszą planetę. Kartka ma wymiar 14×14 cm, a obrazek znajdujący się na jej froncie jest namalowany farbami akwarelowymi.

5% na wszystkie produkty z kategorii sztuka do 31.09.2023!
This is default text for notification bar
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.