Abażury

Abażury – stworzone z myślą o unikalnym oświetleniu

Możliwość zakupu samego klosza do lampy, daje nam niezwykłą swobodę podczas urządzania domu. Możemy dzięki temu stworzyć niepowtarzalne przedmioty, które będą nie do podrobienia. W Home Space Industrial posiadamy niezwykle szeroki wybór, właśnie takich unikatowych akcesoriów. Z pewnością znajdziemy właściwy abażur do lampy, pasujący idealnie do naszego wnętrza. Jeżeli nie lubimy nudnych oraz przewidywalnych ozdób, to warto zdecydować się na nieco bardziej odważne wzory. Jeśli natomiast jesteśmy zwolennikami klasycznych fasonów, to możemy bez obaw skorzystać z prostszych i bardziej stonowanych motywów. Co do jednego posiadamy pewność – klosze do lamp dostępne w naszym asortymencie, niezależnie od wybranego rodzaju są wykonane starannie oraz z dbałością o każdy szczegół.

Nadaj lampom nowe życie z wyjątkowymi abażurami

Naturalnym zjawiskiem jest to, że przedmioty po pewnym czasie zużywają się i psują. Świetnym rozwiązaniem w tym przypadku, może być wymiana zużytej części oświetlenia i zastąpienie jej nową. Wystarczy dobrać pasujący abażur do lampy stojącej czy wiszącej i cieszyć się jej inną odsłoną. Designerski klosz do lampki nocnej lub podłogowej, odmieni całkowicie wygląd Twojej aranżacji. W trosce o to, abyś nie musiał wyrzucać ulubionych dodatków, stworzyliśmy wiele ciekawych wariantów kloszów. Podarty, ubrudzony czy przypalony abażur, nie będzie już oznaczał konieczności pożegnania się z całą lampą.

Do jakiego typu lamp można dobrać abażur?

Nowoczesne i stylowe klosze do lamp z naszej oferty, można śmiało dopasować do różnego rodzaju oświetlenia. Niezależnie od Twojego wyboru, z pewnością znajdziesz idealny dodatek, który będzie komponował się z wystrojem wnętrza. U nas zaopatrzysz się zarówno w efektowne oraz stylowe abażury do lampek nocnych, jak i tych podłogowych, stojących bądź wiszących. Światło umieszczone jest w całym Twoim domu, warto więc zapewnić mu odpowiednią oprawę. Designerskie klosze do lamp wiszących sprawią, że całe wnętrze rozświetli się niepowtarzalnym blaskiem.

Zaaranżuj swoją sypialnię z niezwykłym kloszem do lampki nocnej

Wystrój wnętrza w sypialni powinien być dobrany w staranny i przemyślany sposób. W końcu ma on pozwolić się nam zrelaksować i wypocząć. Ważne jest zatem, aby światło umieszczone na meblach nie było zbyt intensywne. W tym celu, możemy wykorzystać właściwy abażur do lampki nocnej, który stanowi jednocześnie ozdobę oraz jest niezwykle praktycznym dodatkiem. Dzięki niemu światło nie będzie za jasne, czy rażące w oczy. Oświetlenie stojące w sypialni jest również ważną kwestią. W Home Space Industrial możesz znaleźć unikatowy abażur do lampy podłogowej, idealnie pasujący do koloru ścian lub mebli.

Nowoczesne oświetlenie mieszkania z abażurami do lamp

Lampy rozmieszczone w całym Twoim domu nie muszą być nudne i przewidywalne. Ciekawe i oryginalne dodatki sprawią, że wnętrze zyska efektowny wygląd. Pomysłowym rozwiązaniem są różne klosze do lampy stojącej. W zależności od potrzeby, możemy je łatwo i szybko wymienić. Dzięki temu za każdym razem otrzymamy inny design. Tak samo warto wykorzystać ten sposób, jeżeli chodzi o abażur do lampy wiszącej. W tym wypadku również możemy zamienić go na inny model, osiągając niezwykły efekt końcowy aranżacji

Abażury – abażur 1, abażur do lampy stojącej, klosze do lampy stojącej, abażur do lampy, abażury do lamp 1, klosze do lamp 1, abażur do lampki nocnej, abażur do lampy wiszącej, klosze do lamp wiszących, abażur do lampy podłogowej, abażury do lampek nocnych, klosz do lampki nocnej 1