konsole

Wyświetlanie jednego wyniku

Konsole meblowe to dekoracja przyścienna, stanowią one wąski stolik służący przede wszystkim jako element dekoracyjny przykuwający wzrok. Stolik taki jest zwykle oparty na dwóch lub czterech nogach, często stawiany między oknami bądź w korytarzach, dobrze komponuje się z powieszonym nad nim lustrem czy lampionami ustawionymi na blacie.

W naszym sklepie internetowym dostępne są konsole meblowe ze szklanym lub drewnianym blatem i pięknymi metalowymi elementami są doskonałym wyborem do wnętrza. Te meble są solidne i trwałe, a ich piękny design sprawia, że doskonale pasują do każdego wnętrza.

Konsole meblowe mają wiele zalet. Dzięki ich minimalistycznemu stylowi są łatwe w czyszczeniu. Dodatkowo, stosowane w konsolach meblowych metalowe elementy, takie jak okucia czy nóżki są trwałe i piękne. Konsole stanowią dodatkowe miejsce do przechowywania przedmiotów, można na nich stworzyć eleganckie dekoracje, które ożywią i wypełnią duże przestrzenne pokoje. 

Konsole meblowe są idealnym rozwiązaniem do salonu, sypialni lub gabinetu. Są one łatwe w montażu i doskonale prezentują się w każdym wnętrzu. Na konsolach meblowych doskonale prezentują się rośliny doniczkowe, jak również bukiety z suszonych kwiatów w ozdobnych wazonach. Szeroki wybór konsoli w modernistycznym, wyjątkowym stylu znajdziesz na naszej stronie.