...

Lampiony

Lampiony jako nowy wymiar oświetlenia

Wśród wielu przedmiotów do dekoracji wnętrza, warto zwrócić szczególną uwagę na ozdobne lampiony. Sprawdzą się one perfekcyjnie, jako stylowy oraz niezwykle modny dodatek wystroju. Elektryczne oświetlenie nie musi być tym jedynym w Twoim domu. Za pomocą lampionów czy świeczników, możesz śmiało dodać nieco więcej naturalnego światła. Wprowadzają one do pomieszczenia szczególny klimat. Ich subtelny blask ociepla wnętrze i nadaje mu niepowtarzalnego i zmysłowego charakteru. Odpowiednio ustawione dekoracyjne lampiony na komodzie, stole bądź podłodze, mogą także optycznie powiększać wybrane pomieszczenie. Dodatki te, są również dostępne w różnych rodzajach i kolorach. W Home Space Industrial oferujemy lampiony do salonu, sypialni czy ogrodu, które wpiszą się zarówno w styl industrialny, nowoczesny, glamour bądź vintage. Od Ciebie zależy już tylko, który wariant wybierzesz.

Magiczny i tajemniczy nastrój w salonie

Oświetlenie odgrywa kluczową rolę w pokoju dziennym. Spędzamy tam bardzo dużo czasu o różnych porach dniach, dlatego tak ważne jest aby światło było właściwie dobrane. Umieszczone w różnych miejscach lampiony dekoracyjne do salonu, posiadają niewątpliwie duży urok. Dzięki nim w bezpieczny sposób możemy oświetlić pomieszczenie, ale również uzyskać ciepły, nastrojowy, a wręcz magiczny klimat. Te większe będą prezentować się znakomicie umieszczone na podłodze, natomiast te mniejsze ozdobią stół, komodę czy inne meble. Z powodzeniem można także stworzyć za ich pomocą ciekawe kompozycje, łącząc je ze świecznikami. Trafionym pomysłem do ozdoby salonu, będą również lampiony ażurowe, które sprawiają, że płomienie świec rzucają zagadkowy i tajemniczy cień.

Lampiony z uchwytami – praktyczne i designerskie

Lampion posiadający uchwyt jest bardzo uniwersalnym dodatkiem wnętrza, który można wykorzystać w wielu miejscach. Tą nieszablonową ozdobę przeniesiemy w bezpieczny oraz bezproblemowy sposób, nawet gdy w środku wciąż  pali się świeca. Jej stylowy wygląd sprawia, że będzie prezentować się korzystnie, zarówno gdy wykorzystamy ją jako lampion do salonu, jak i ogrodu czy na balkon. Dekoracje te przywodzą na myśl niewielkie latarenki. Dzięki temu kojarzą się nostalgicznie i wprowadzają romantyczny i nastrojowy klimat. W otoczeniu tych magicznych przedmiotów możemy poczuć się wyjątkowo. Jeżeli chcemy stworzyć przytulną aranżację, warto postawić na ażurowe lub złote lampiony do salonu, które sprawdzą się idealnie w każdej przestrzeni.

Jak dobrać odpowiedni lampion do wystroju wnętrza?

Jeżeli jesteś zwolennikiem minimalistycznego stylu, w którym dominuje prostota i stonowana kolorystyka, śmiało możesz zdecydować się na lampion czarny lub o stalowej barwie. Idealnie będą one współgrać ze stylem loftowym czy klasycznym. Kiedy natomiast wolisz bardziej kolorowe aranżacje, w których dominują różne dodatki, warto pokusić się o wybór wyrazistszych dekoracji. W tym wypadku, najlepiej postawić na ażurowy lub złoty lampion, o oryginalnym kształcie czy wykończeniu. Nada on przestrzeni nieco więcej charakteru oraz urozmaicenia. Jedno jest pewne – na pewno w Twoim domu nie będzie wiać nudą!

Lampiony –  lampiony 2, lampiony do salonu, lampion czarny, złoty lampion, złote lampiony do salonu, lampiony dekoracyjne do salonu, lampiony ażurowe, lampion do salonu, lampiony na komodzie

5% na wszystkie produkty z kategorii sztuka do 31.08.2023!
This is default text for notification bar
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.